חסר רכיב

יואב זינדני- ראיון אישי [כדורגל ברחובות]

ראיון שקיימו משה אידלמן ואריה פלד עם יואב זינדני במסגרת מיזם ראיונות עם כדורגלנים רחובותיים:

נולד בדרך מתימן לישראל בתאריך 10.6.1949, היה בגן ילדים במושב ינון בגן חובה וגם בכיתות א' ב' וג' יסודי.

משם עבר לחטיבה בשפיר ממלכתי דתי, עשה שם את הבגרות, התגייס לצה"ל, היה בחטיבה 7 שלוש שנים, היה במחזור הראשון שעשה שלוש שנים התגייס בתאריך 19.11.1966.

היה ביחידת חרמש של חטיבה 7, לחם במלחמת ששת הימים בסיני באל עריש, ישתחרר מהצבא בתאריך נוב' 1969.

עבד לאחר השחרור במשק עם הוריו במושב ינון, לאחר מכן המשיך לדרך אחרת.

שיחק בנערים של מכבי שערים, שיחקו איתו ש. גמליאל, ינון שעובדי, יוסי שפיצר ועבר לשחק בנוער של מכבי שערים, כל אימון ומשחק היה מגיע בתקופה היא ממושב ינון למגרש מכבי שערים.

כאשר התגייס לצה"ל לא התאמן ולא שיחק שלוש שנים. לאחר השחרור חזר למכבי שעריים והמשיך להתאמן כשחסרים לו השנים שלא הגיע לאימונים ומשחקים.

חזר לשחק בשעריים ושנה לאחר מכן סודר לו ליואב לעבוד' באגד ששכיר, סידר לו את זה יהודה מדהלה ז"ל ושיחק בהרכב הראשון של מכבי שעריים בליגה א'. כל הזמן הזה עבד כשכיר ואת הכסף רכש משק בכפר בהריף. משק של אפרסקים וחוות סוסים ואז בתקופה ההיא התמודדה מכבי שעריים על העליה לליגה עליונה, מדובר במשחק הדרבי עם הפועל מרמורק בחיפה, שיחק במכבי שעריים והמשיך לשחק עוד שנתיים ואז פרש מכדור רגל.

המשיך לעבוד באגד על יציאתו לפנסיה בגיל 67 לאחר 46 וחצי שנים, כאשר עבד בשני מקומות במשק שלו ועבודה באגד, החזיק מעמד שנים רבות.

הגיע למכבי שעריים בגיל 12 ובגיל 29 פרש ממכבי שעריים, לפי בקשת עזרי לוי שאימן בזמנו את בני ציון מראשון, חזר יואב לשחק שם  שתי עונות והקבוצה הייתה טובה ואז פרש סופית ממשחק הכדורגל.

היה נשוי + ארבעה ילדים, שתי בנות ושני בתים, אשתו בת המשק, הבנות נשואות ויש חמישה נכדים והוא סבא גאה, גר היום ברחובות ברח' רוזנסקי 19, גר כיום עם בת זוג, כל אחד בביתו, הילדים מבקרים בביתו בשמחה.

הוא גמלאי של אגד, המשפחה גרים בכפר הריף, הבת גרה ברחובות.

 

קוריוז

הבת של יואב והבן של מוטי חיימוביץ הם בעל ואישה, לא בשידוך מוקדם, הכירו והתחתנו.

יש כיום ליואב נגריה בקרית עקרון שם הוא צעצועים לילדים, מטוסים ורכבות, סוסים ועוד.

עוקב אחרי משחקי הכדורגל בטלוויזיה, אוהב את ביתר ירושלים, גם משחקי חו"ל אוהב, את הפועל באר שבע, מכבי תל אביב ומכבי חיפה, ומשחקים של קבוצת בחו"ל ביניהם ריאל מדריד.

 

יואב נהנה מהחיים ועושה מה שרוצה, מה שרצה תמיד ולא יכל.

לסיכום יואב בהיותו שחקן היה עם כושר גופני מעולה, זה היה נדיר מאוד.

 

 

חסר רכיב