חסר רכיב

פרי (פשדבורסקי) נתן- ראיון אישי [כדורגל ברחובות]

ראיון שקיימו משה אידלמן ואריה פלד עם פרי נתן במסגרת מיזם ראיונות עם כדורגלנים רחובותיים:

נולד בבית היולדות ברחובות בתאריך 2.6.1951, היה בגן ילדים, שם הגננת לאה ים-שחור, הגן היה ברח' ה' באייר, למד בבית הספר היסודי בבית חינוך ילדי העובדים כיום (בן צבי), סיים כיתה ח', המנהל היה ישעיהו שר, המורים תקווה בלומנקרנץ, יפה, ירון גיזה, חיים גליץ מורה להתעמלות ודב מורה לחקלאות.

לאחר מכן למד באורט לוד רמלה 3 שנים במגמת מזגרות, בשנה האחרונה עבד במכון וולקני מסגרות וחשמל עד גיוסו לצה"ל, התגייס לצה"ל במאי 1969, התגייס לצנחנים, היה בקורס מ"כים וכן בקורס קצינים והיה מדריך בבה"ד 1 והקימו את סיירת חרוב וישבו שם בבקעה 3 שנים כסמ"פ, 3 שנים שירת רגיל ועוד שנתיים בקבע.

השתחרר מצה"ל חודשיים לפני מלחמת יום הכיפורים וחודש לאחר מכן גוייס למלחמה, בנו פלוגה של גדוד קצינים עם סמ"פ וישבו בהעתקה אגם המר הקט, כשהסתיימה המלחמה השתחרר אחרי 7 חודשים של המלחמה, ואביו  דב דאג שיתחיל לעבוד אתו בחשמל וכן התחיל ללמוד חשמלאי מוסמך ואחרי זה למד חשמלאי ראשי וכן מתח גבוהה.

בתקופה זו אביו דב עבר לעבוד בתעשייה האווירית בנושא חשמל.

נתן לקח את העסק על עצמו בשנת 1976 ועד היום. יש לו כיום 8 עובדים.

 

ספורט

התחיל את הספורט במגרש מכבי רחובות בכדורגל, שיחק במכבי שעריים בנוער עילית, אימן אותו יהודה קירט ומני וייצמן, שיחקו אתו בנוער איתן מדמוני, מוטי חיימוביץ, הראלה ומוטי קינד, ברוך אלעזר, צבי ראובן, עמי גובס, שלמה קירט.

שיחק כשוער עד גיוסו לצה"ל בין 1967 – 1969, היה מחליף של השוער בן שושן במשחקי הליגה כאשר מיקי מיכאלי השוער הראשון היה פצוע.

 

משפחה

נשוי לטובה פרי (פולק) ולהם שלושה ילדים, 1 טל פרי שופט שלום ותעבורה, והשנייה מטר עובדת בהייטק בבנק הפועלים והשלישי עופר פרי מנהל במכללת פרס ברחובות, כולם נשואים ויש להם 3 נכדים.


נתן היה בין המובילים בספורט ברחובות, גם ובעיקר בקבוצת הכדור יד.

נתן פרי טיפל ברעייתו שהייתה מאושפזת בבית החולים וישן לצידה במשך חצי שנה, גם בשיקום.

המקרה קרה לפני 6 שנים ובהזדמנות זו צריך להוקיר את בעלה היקר נתן, זה לא מובן מאליו.

עברה לתל השומר על ידי פרופ' מומחה שהוא עשה לה את הקטיעה ברגל, חצי שנה כולל שיקום.

כיום מלמדת בבית המר, מתנדבת שם פעמיים בשבוע.


גיסו הוא השוער מנחם פולק, שוער מצטיין בכדור יד וכן אבישי אחיו שחקן כדור יד מעולה.

המשפחה מאוד מלוכדת הן בחגים והן באירועים נוספים.


רואה טלוויזיה, אוהב לראות משחקי כדור יד בימי שישי ומשחקי כדורגל בחו"ל, אוהד כיום את קבוצת ברצלונה ובארץ אוהד של מכבי ת"א, לא הולך כיום למשחקים, הולך רק למשחקי כדור יד של עירוני רחובות בליגה הארצית וכן הולך למשחקי ליגת העל של הפועל ראשון לציון.

חסר רכיב